Reebok RUN CREW zaprasza na biegowy wieczór

Intensywne kolory, nastrojowa trasa i muzyka – tak zachwala swoją propozycję na przyszły czwartek ekipa Reebok RUN CREW.  Biegowy trening wzdłuż Bulwarów Wiślanych zakończy afterparty.

W czwartek, 7 czerwca, Reebok RUN CREW zaprasza na wspólny bieg. Tym razem uczestnicy spotkają się w barze Babie Lato, skąd wystartują o godz. 20:30. Trasa liczyć będzie blisko 7 km i została wyznaczona wzdłuż Bulwarów Wiślanych. Zajęcia biegowe będą połączone z seriami ćwiczeń.

Ze względu na porę treningu każdy z uczestników otrzyma fluorescencyjne opaski. Dodatkowo na całym dystansie towarzyszyć im będzie muzyka. Organizatorzy liczą, że biegacze wprawieni w imprezowy klimat będą chcieli później kontynuować zabawę na afterparty, gdzie czekać będzie DJ oraz drobny poczęstunek.

Czwartkowe spotkanie poprowadzi ambasador marki Reebok, Paweł Nerek, wraz z trenerami Reebok RUN CREW. Trening odbędzie się z podziałem na trzy grupy: początkujący, średnio zaawansowani oraz zaawansowani. Na miejscu będzie można wypożyczyć i przetestować buty biegowe Reebok FLOATRIDE.

Nasz test: Reebok FLOATRIDE dla fanów dynamicznego biegania

Podstawowe informacje

• czwartek, 7 czerwca, w godz. 20:30 – 21:45
• bar Babie Lato, Bulwar Flotylli Wiślanej
• zbiórka o godz. 20:00
• liczba uczestników – 180 osób

Udział w treningu jest bezpłatny. Na wydarzenie można się zarejestrować na stronie reebokruncrew.pl. Liczba miejsc ograniczona.

 

mat.pras