Wystartuj z Joanną Jóźwik w Memoriale Janusza Kusocińskiego

Tegoroczną edycję Memoriału Janusza Kusocińskiego wspiera producent opon i wyrobów z gumy, firma Bridgestone. Impreza, która odbędzie się już 8 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie od lat gromadzi doskonałych lekkoatletów z Polski oraz z Europy. Tym razem dzięki znanej polskiej biegaczce, Joannie Jóźwik, która jest również ambasadorką kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, pasjonaci biegania będą mogli doświadczyć prawdziwych emocji zawodowych sportowców w biegu na 800 metrów.

Celem kampanii Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” jest dopingowanie ludzi w każdym wieku, o różnych zdolnościach i pasjach do odnalezienia siły – właściwej sportowcom – która pozwoli im podążać za marzeniami i pokonywać przeszkody, jakie pojawiają się na ich drodze.

Sponsor główny memoriału tym razem daje szansę przeżycia wyjątkowej sportowej przygody. Pod okiem Joanny Jóźwik, polskiej olimpijki oraz ambasadorki kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, będzie można doświadczyć emocji, jakich doznają tylko zawodowi sportowcy. Firma umożliwi 16 zapalonym biegaczom udział w nadchodzącej edycji najstarszego polskiego mitingu lekkoatletycznego w biegu na 800 metrów.

Aby dołączyć do tej grupy, wystarczy wziąć udział w konkursie na fanpage’u Bridgestone Polska. Pierwszy krok do wygranej to napisanie komentarza pod postem, który będzie odpowiedzią na pytanie: co motywuje Cię do biegania i pokonywania przeszkód? Konkurs potrwa do 24 maja, a zwycięzców, którzy pobiegną już 8 czerwca na Stadionie Śląskim, wybierze osobiście Joanna Jóźwik.

Znana biegaczka średniodystansowa przeprowadzi uczestników przez wszystkie elementy jej własnej codziennej rutyny startowej. Od rozgrzewki, przez wprowadzenie na stadion, aż do samego biegu. Wszystko pod czujnym okiem sędziów oraz kamer. Dodatkowo każdy z finalistów otrzyma podwójne zaproszenie na memoriał, by umożliwić wsparcie najbliższych z trybun Stadionu Śląskiego.

Sport to wyzwanie, które wymaga ducha walki. Mnie także nie zawsze było łatwo się z nim mierzyć. Musiałam stawić czoła wielu przeciwnościom, ale zawsze wierzyłam w siebie. Po wielu latach nadal ciężko pracuję, żeby spełniać swoje sportowe marzenia, bez względu na wszystko. Warto je spełniać nie tylko na kolejnych etapach profesjonalnej kariery, ale także stawiając sobie bardzo indywidualne poprzeczki, które oczywiście trzeba próbować pokonać. Mam nadzieję, że dołączą do mnie zapaleni biegacze, którzy przy moim wsparciu już wkrótce pobiegną w Memoriale Janusza Kusocińskiego i spełnią swoje biegowe marzenia – podsumowuje Joanna Jóźwik.

Joanna Jóźwik

 

mat.pras