Betcris – nowy, legalny bukmacher?

Betcris to jeden z najnowszych bukmacherów, który rozpoczął działania na polskim rynku. Firma od wielu lat cieszy się zaufaniem graczy na innych kontynentach, a teraz planuje podbić serca typerów w naszym kraju. Jaki produkt dostarczył Betcris dla polskich graczy zakładów bukmacherskich, a także co należy wiedzieć na temat tego operatora?

Betcris – legalny bukmacher już w Polsce!

Betcris to marka, która dopiero pojawiła się w naszym kraju, więc nic dziwnego, że nie zagościła jeszcze na stałe w świadomości większości graczy zakładów bukmacherskich. Firma już jakiś czas temu uzyskała licencję Ministerstwa Finansów i od tego momentu wiele osób wyczekiwało startu Betcris na naszym rynku. W końcówce ubiegłego roku zagraniczny operator rozpoczął działania i trzeba przyznać, że na ten moment są one odbierane pozytywnie. Firma posiada miano legalnego bukmachera i może udzielać i przyjmować zakłady bukmacherskie przez Internet. Oficjalna siedziba firmy mieści się w Gdyni.

Betcris wszedł na polski rynek z bardzo ciekawym pomysłem. Wiele osób zastanawiało się, czym ten bukmacher, który ma ogromne doświadczenie na innych rynkach, może się wyróżnić w naszym kraju. Jak się okazuje, pomimo panującej konkurencji ciągle są nisze, które można zagospodarować, a także elementy, w których można wyprzedzić nawet liderów. Obecnie największy udział w polskim rynku ma STS, jednak zauważalna jest tendencja, w której traci on procentowy udział w rynku na rzecz mniejszych operatorów. Jednym z nich chce być Betcris.

Na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera?

Pierwszym i w zasadzie najważniejszym aspektem, na który musisz zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera, jest kwestia legalności. Na polskim rynku ciągle przewija się kilku nielegalnych operatorów, którzy niezgodnie z prawem starają się pozyskać graczy na terenie naszego kraju. Pamiętaj, że zgodnie z prawem w Polsce możesz grać tylko u legalnych bukmacherów, a jednym z nich jest właśnie Betcris. Pełen spis firm, które uzyskały licencję od Ministerstwa Finansów, znajduje się na jego stronie.

Wśród legalnych bukmacherów jest jednak spora konkurencja, ponieważ obecnie mamy już ponad 20 firm, które uzyskały licencję od Ministerstwa Finansów. Na tym wszystkim zyskują przede wszystkim gracze, którzy mają szerszy wybór, a dzięki temu mogą lepiej dobrać operatora do swoich preferencji.

Na czym koncentrują się gracze przy wyborze bukmachera? Przede wszystkim istotna jest wysokość kursów, a także warunki oferty powitalnej. Są to pierwsze elementy, na które zazwyczaj zwraca się uwagę. Nie można jednak zapominać również o aplikacji mobilnej, a także dostępności zakładów na konkretne wydarzenie.

Kluczowe elementy wyboru bukmachera:

– Wysokość kursów – jaką bukmacher ustala marżę?

– Warunki oferty powitalnej – jaki jest obrót bonusem i jakie są bonusy?

– Oferta na konkretne sporty – liczba zdarzeń w najważniejszych dyscyplinach dla gracza.

– Aplikacja mobilna – czy jest dostępna na iOS i Android.

Betcris – rynkowa czołówka?

Dla wielu osób kluczowym elementem wyboru dotyczącego nowego operatora są kursy. W końcu każdy z nas chciałby grać u bukmachera, który nakłada najmniejszą marżę i dzięki temu gracz może wygrać więcej. Kursy nie są jednak czynnikiem decydującym, ponieważ obecnie pojawia się wiele promocji związanych z Happy Hours, które pozwalają zapomnieć o 12% podatku. Ten rodzaj bonusu bukmacherskiego ma zagwarantować graczom większą wygraną.

W Betcris jest dostępna promocja z podwyższeniem wygranej o nazwie Betcris+. W skrócie jest to dość ciekawa propozycja dla fanów „tasiemek”, ponieważ jeśli na kuponie gracza, który spełni warunki bonusu, znajdzie się przynajmniej 24 pozycji, jego wygrana zostanie powiększona o 100%. Drugą opcją jest Totalny Zwrot Podatku, czyli bonus bukmacherski dostępny na całą ofertę zakładów po spełnieniu określonych warunków. Miejmy na uwadze, że wszystkie oferty dostępne na stronach polskich bukmacherów są legalne i zaakceptowane przez organy państwowe.

Ważną rolę odgrywa również oferta powitalna. Gracze na polskim rynku lubią mieć wszystko na tacy, dlatego też Betcris idealnie wpisuje się w taką strategię. Bukmacher ma dla swoich klientów propozycję zakładu bez ryzyka, gdzie środki wracają na konto główne w przypadku porażki. Oznacza to, że nie ma tutaj żadnych ukrytych kruczków, czy też obrotów x10 – nie wejdzie? Środki są znowu dostępne na koncie gracza i można je bez przeszkód wypłacić. Oprócz tego w ramach oferty powitalnej można też zgarnąć freebet, czyli jak sama nazwa wskazuje darmowy zakład.

Liczba dostępnych zakładów to aspekt, na który zwracają uwagę szczególnie doświadczeni gracze, którzy lubią obstawiać coś więcej, niż tylko 1X2 lub 12 w konkretnym sporcie. Betcris ma obecnie jedną z najlepszych ofert na polskim rynku, jeśli uśrednimy dostępne propozycje do wszystkich sportów. Dla porównania – warto się posiłkować liczbami – większość operatorów dysponuje około 100-200 typów na mecze piłki nożnej, a w Betcris pojawia się nawet 500 propozycji! To tylko pokazuje, że gracze, którzy szukają zakładów specjalnych, mogą spokojnie zwrócić uwagę na tego bukmachera.

Betcris – dlaczego warto?

– Topowa oferta zakładów sportowych.

– Konkurencja oferta powitalna.

– Wysokie kursy.

– Specjalne promocje okolicznościowe.

Oferta powitalna, liczba dostępnych zdarzeń i wysokość kursów – to trzy główne elementy, którymi Betcris wyróżnia się na polskim rynku. Nic więc dziwnego, że firma bezpośrednio po swoim debiucie w naszym kraju znalazła się na ustach większości graczy i na ten moment ma pozytywne opinie.

Aplikacja mobilna Betcris

Obecnie jedynym elementem, na którym Betcris nie może równać się z czołówką polskiego rynku, jest aplikacja mobilna. Trwają jednak prace nad uruchomieniem apki zarówno dla użytkowników systemów iOS, jak również Android.

Pamiętajmy jednak, że w Betcris możliwe jest obstawianie zakładów za pomocą swojego telefonu przez przeglądarkę, a sam widok nie różni się od tego, co aplikacja Betcris udostępnia swoim klientom na innych rynkach.

Jakie sporty biegowe można odnaleźć również u bukmacherów? Takie jak biegi lekkoatletyczne, czy też maratony. Jeśli chcesz, sprawdź, co Betcris pisze na ten temat na swoim blogu.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej pod adresem www.betcris.pl na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95